10pcs 9mm 650nm 3V Ласерски Точка Диоди Модул Главата Црвениот крст линија
  • Неодамнешно

10pcs 9mm 650nm 3V Ласерски Точка Диоди Модул Главата Црвениот крст линија

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


9mm 650nm 3 V Ласерски Точка Диоди Модул Главата Црвениот крст линија
Моќност : 1.5~3.1 V, 5 MW; бранова Должина : 650 NM; OD : 9 MM; L : 22.5 MM; Тежина : 0.9 g; Pro дуктус ниво : индустриски.
Discription :
Светлината моќ :
Пренесување на моќ : 58m WSupply
Напон : 3 V DC
Оперативен Актуелни :
Оперативен температура : -10 ~ 50
Температура на чување : -36 ~ 80
Пакетот вклучува :
10 x Модул
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот? s одговорност. Ве молиме проверете со вашата земја? s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Тип:
Гол
Бренд Име:
BINFU
Изолација Материјал:
Гума
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
3V650
Примена:
N
Тип На Проводник:
N