2018 Жените Секојдневен Дама Faux Кожа Кварц Аналогни Зглоб Види Жените Часовници Хривнија Види Ladie relogio femininoreloj mujer
  • Неодамнешно

2018 Жените Секојдневен Дама Faux Кожа Кварц Аналогни Зглоб Види Жените Часовници Хривнија Види Ladie relogio femininoreloj mujer

DEN 86.00
DEN 123.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2018 Жените Секојдневен Дама Faux Кожа Кварц Аналогни Зглоб Види Жените Часовници Хривнија Види Дами relogio feminino
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Пол : Жените
Стил : Неврзан
Движење : Кварц
Дисплеј : Аналогни
Бендот Материјал : Кожа Faux
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Прозорец Материјал Тип : Стакло
Dial Материјал Тип : Алуминиумски
Затворач Тип : Кука Тока
Животот Водоотпорен
Види случај Дијаметар : 38mm
Бендот Должина : 180mm
Дебелина : 9mm
Бендот Ширина : 12mm
Пакет Содржина :
1 X Види (БЕЗ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Ниту Еден
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
reloj mujer bayan kol saati
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Дебелина:
00mm
Бендот Должина:
23cm
Стил:
едноставна
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бренд Име:
TANGNADE
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
30мм