Bayan Saat Мода Жените Дрвени Часовници со Полно Дрво Watchband Светлина Природата Бамбус рачен часовник за Дами Жените Подарок
  • Неодамнешно

Bayan Saat Мода Жените Дрвени Часовници со Полно Дрво Watchband Светлина Природата Бамбус рачен часовник за Дами Жените Подарок

DEN 1056.00
DEN 1320.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Жените Природата Дрвени Часовници Браун Полн Бамбус Орев Зебра Дрво рачни часовници за Дами рачно изработени
Кварц се Види за Дама Карактеристики на Производот : 100% Природата Дрво Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрво Бенд Материјали : Дрво Тока Тип : Хривнија Тока Dial Дијаметар : Прибл. 3.7 cm Случај Дебелина : Прибл. 1.1 cm Бенд Ширина : Прибл. 15mm Бенд Должина : Околу. 23.0 cm Тежина : Околу. 38g (2.54 см=1.00 инчи) Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја. Пакет Содржина : 1 x Дрвени Види

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
W321501-2
Бендот Ширина:
15mm
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
37mm
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
11mm
Случај Обликот:
Круг