Нова Мода JW луксузни Жените кварц Фустан часовници хривнија види водоотпорен нерѓосувачки челик дами рачни часовници relojes mujer
  • Неодамнешно

Нова Мода JW луксузни Жените кварц Фустан часовници хривнија види водоотпорен нерѓосувачки челик дами рачни часовници relojes mujer

DEN 268.00
DEN 383.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Часовници категории : Жени
Види стил : Мода Обичните
Dail
Обликот на бирање : Круг
Движење тип : Кварц
Дисплеј тип : Покажувачот
Dail боја : Бела
Бенд
Бендот материјал : Нерѓосувачки челик
Бендот боја : Сребро Злато се Зголеми Црно Бела Розова
Големина и тежина
види должина : 20cm
Dail дијаметар : 2.5 cm
dail дебелина : околу 1cm
Бендот ширина : 1cm
Тежина : околу 36g
Пакет
1 X види
Превозот Време
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Гаранција Ние искрено ви обезбеди со услугата кога ќе го добијат производи. Ако не сте задоволни со производи, ве молиме да не кликнете на испорака потврда или остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ве молиме бидете сигурни да ни каже што се случило, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Повратни информации Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Бренд Име:
jw
Бендот Ширина:
10мм
Стил:
едноставна
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
3489
Dial Дијаметар:
25mm
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип:
Рачни Часовници Часовник Жени
Пол:
Женски
Стил:
Моден Секојдневен Луксуз Спорт Фустан Бизнис Едноставна
клучни зборови:
reloj mujer relogios bayan kol saati reloj дами види
Клучни зборови 2:
montre femme relojes часовник bayan saat horloges vrouwen
Клучни зборови 3:
horologe relojes mujer 2017 жените sport види
Клучни зборови 4:
relojes mujer relogios женски kol saati xfcs часовник жени
Клучни зборови 5:
orologi дона relogios femininos relogio дигитални жена види
Клучни зборови 6:
hodinky kadin saat reloj hombre marca де lujo montres femme
Клучни зборови 7:
се облекуваат жените orologio дона relogio feminino dourado