SWYIVY Патики Жена Платформа 2018 Тексас Жена Секојдневен Чевли на Алкохол Пролет Студент Платно Патики Чевли Жена 40 Женски Слободното време.
  • Неодамнешно

SWYIVY Патики Жена Платформа 2018 Тексас Жена Секојдневен Чевли на Алкохол Пролет Студент Платно Патики Чевли Жена 40 Женски Слободното време.

DEN 974.00
DEN 1392.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Бренд Име:
SWYIVY
Горниот Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Крпеница
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
123
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одделот За Името:
Возрасни