Fujin 2017 Нов Бисер Espadrille Мека Кожа Кристал Жените Со Рамни Чевли Мокасини На Вљубените Чевли Партија Бренд Чевли Дизајн
  • Неодамнешно

Fujin 2017 Нов Бисер Espadrille Мека Кожа Кристал Жените Со Рамни Чевли Мокасини На Вљубените Чевли Партија Бренд Чевли Дизајн

DEN 1106.00
DEN 2011.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5
Бренд Име:
Fujin
Горниот Материјал:
Платно
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
жените станови кристал
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
чевли материјал:
Вештачки СТП
единствена материјал:
Гума
Во внатрешноста на материјалот:
Супер влакна
Место на Потекло:
Wenzhou
Стил:
Слободно време
Применливи пол:
Женски
Популарната Елемент:
Автомобил шиење, сунѓер со sequins
На врвот на чевли форма:
Тркалезна Глава
Единствен занает:
вбризгување на чевли
Помош обвивка материјал:
нето-предиво