Careaymade-Пролет нов модел,Mori девојка ретро уметност чевли,Рака пораби рамни чевли,Ниски чевли,Жените корејски syle чевли,6 бои
  • Неодамнешно

Careaymade-Пролет нов модел,Mori девојка ретро уметност чевли,Рака пораби рамни чевли,Ниски чевли,Жените корејски syle чевли,6 бои

DEN 1632.00
DEN 1718.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Производ вовед :
Кожа е дебела, дебели и мека, и кортекс е супер. Стапалата се чувствуваат подобро.
Многу едноставна, ретро, трајни, мека текстура е многу силна
Со РЕТРО уметноста на стапалата на чевли обликот, текстурата натпревар,
Целосната на Одделението за античка литература и уметност;
Убава и парична казна изработка, нека секој детал толку деликатни изглед и здрав,
Бидејќи квалификувани изработка, супериорен материјали, персоналните дизајн, убави чевли, сакам да се направи нешто!
Големина : 35-40, основните стандарди, обично носат редовно дворови како
Услуга :
1,Ние внимателно ќе ги проверат квалитетот пред испорака,ве молиме да бидат сигурни да се купи!
2,Чевли Ќе бидат Испратени во 2-7 дена.
3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли,бидејќи тие се рачно изработени производи, поставеност и изглед ќе се разликува малку.
4,Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект.
6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал,можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
7,Врати се прифаќаат . купувачот плаќаат поштарина.
8,Цел откажете прифатени , но купувачот треба да го одберете причина "другите" .
Повратни информации :
5stars детални продавачот рејтингот, кои се од клучно значење за раст на нашата мала компанија.

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Затворање Тип:
Чипка-Up
Повод:
Повик
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
TPR
Обвивка Материјал:
Никој
Број На Модел На:
829-10070
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Careaymade
Стил:
mori девојка
Лицето Материјал:
PU
Cortical карактеристики:
боја
единствена материјал:
TPR (Niu Џин)
отварање на длабочина:
во уста
Пета Висина:
Станот со помала од или еднаква на 1cm)
Пета Стил :
Станот
Моден Елемент:
Рим стил
Затвори режим:
Чипка