Моден бренд Зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим Turtleneck Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела wj1813
  • Неодамнешно

Моден бренд Зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим Turtleneck Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела wj1813

DEN 4652.00
DEN 6041.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


информации за производот
ГОЛЕМИНА на врвот
/Должина Биста Панталони
/Должина на Ракав половината хип cm cm cm cm cm cm S 54-59 90 101 66 / M 55-60 96 102 70 / L 56-61 102 103 74 / фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Белешки
на кашмир + волна џемпер и млеко кашмир панталони
топло и мода
ако ви се допаѓа
ве молиме наскоро
најдобри желби

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Zip,Везови,Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Ацетат,Кашмир,Волна
Јака:
Turtleneck
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенини:
сплетам