Европа и сад Стил плус Големина Жените Две peices Поставува V деколте, T-shirt и Панталони Печатени Chiffon Глуждот Должина Панталони
  • Неодамнешно

Европа и сад Стил плус Големина Жените Две peices Поставува V деколте, T-shirt и Панталони Печатени Chiffon Глуждот Должина Панталони

DEN 911.00
DEN 1138.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
V Деколте
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Памук,Полиестер
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони
Бренд Име:
AIYANGA
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни