Danjeaner Жените Плетени Еластична Висока Половината Молив Здолништа Мода Гроздобер Сплит Bodycon Коленото должина Midi Здолништа Saia Femininas
  • Неодамнешно

Danjeaner Жените Плетени Еластична Висока Половината Молив Здолништа Мода Гроздобер Сплит Bodycon Коленото должина Midi Здолништа Saia Femininas

DEN 311.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Danjeaner Жените Плетени Еластична Висока Половината Молив Здолништа
Моден Гроздобер Сплит Bodycon Коленото должина Midi Здолништа Saia Femininas
Детали :
Предмети : пролет лето есен зима здолништа
Боја : морнарица/вино/црвена/црна/сива/darkgray
Големина : една големина
Повод : партија улица здолништа
Големина Информации(см)
половината : 60-90cm хип : 80-102cm должина : 68-70cm

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
a919
Бренд Име:
DANJEANER
Половината:
Империја
Производи:
макси здолниште
боја:
вино/red/морнарица/сива/darkgray/црна
Големина:
бесплатни големина saias
Година:
2017 midi здолниште
Одговара:
тенок жените здолниште
Стил:
Моден