Мажите Кожа Пастрмка Wristband со Сребрен Тон Риба Кожа Нараквица во Браун Плетенка Јаже Braslet Машки Накит
  • Неодамнешно

Мажите Кожа Пастрмка Wristband со Сребрен Тон Риба Кожа Нараквица во Браун Плетенка Јаже Braslet Машки Накит

DEN 192.00
DEN 319.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Должина:
22cm
Бренд Име:
mprainbow
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BL-087BMP
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Златна рипка ткаени кожа нараквица.
Функција:
Моден Ги Красат Накит Mens Додатоци
Должина:
22cm (Please measure wrist size for purchase)
Цел Процес На Времето:
Брод во рок од 48 часа
Пакет:
Бесплатни нема Логото Сомот Торба
Превозот:
Превозот во Светот
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
боја:
Браун