MYRU Нов Стил Подобро Модерна Квалитет Луксузни Завеси за Спалната соба Завеса Памук Полиестер Мека Соба
  • Неодамнешно

MYRU Нов Стил Подобро Модерна Квалитет Луксузни Завеси за Спалната соба Завеса Памук Полиестер Мека Соба

DEN 1151.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1. Сенка го оценувате : 75 %
2.Звучна Изолација
Тие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.
3. Заштита на приватноста
Тие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,
па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.
4. Здравиот начин на
Друга добра работа во врска со овие завеси е дека тие не се привлекуваат било каков вид на прашина или грините.
Ова значи дека вие нема да го покажете вашето бебе да прашина предизвикува алергии.
5. Лесен за одржување и чистење.
Погоден е за машина за миење и рака мие.
Тоа се продаваат како 1 панел.
1. Пакет inlcude : 1 парче ткаенина завеса .
2. Материјал : полиестер.
3. Големина на : W значи Ширина, L значи Должина. Ако ви треба custom size, ве молиме контактирајте со нас .
4. Обработка начин :
постојат 4 начини, кога ќе нарачате, ве молиме изберете обработка на начин што ви треба.
5.Поради различни светлина и екран,бојата на завеси може да биде малку поинаков од слики.
6.Ве молиме овозможи 3-5cm devition поради hemming.

Големина:
W100x L260 cm, W140 x L260 cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Само Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Бренд Име:
MYRU
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Формат:
Други