Европската луксузни целосна сенка класичен везови завеси за Дневна Соба Модерна високо-крај обичај зелена Завеса ткаенина за Спална соба
  • Неодамнешно

Европската луксузни целосна сенка класичен везови завеси за Дневна Соба Модерна високо-крај обичај зелена Завеса ткаенина за Спална соба

DEN 698.00
DEN 1269.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обработка начини Пакет се вклучени : 1 парче x Cltoh завеса или 1 парче x tulle ( Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче .) 1) Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки 2) Ако ви треба да ја измените должината на завеса, ве молиме да ни даде порака при поднесување на цел Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар Совети : 1.Цената е за 1 парче Cltoh Завеса или tulle.Cltoh Завеса и tulle се продаваат одделно. 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. 3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина. 4 . Не Се Вклучени : Tassel/Tieback 5.Висина грешка на обработка е 1-3cm По обработка на ширина на секој дел од косата е 10-15cm 6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. 1 Со цел да обезбеди сопствени квалитетот на завеси ние треба 5-10 дена за вас внимателно да ги прилагодите на завеси, а потоа испрати 2 Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-100 американски долари. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност 3 Кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарен Повратни информации 1 Значи дека задоволството на клиентите е нашиот компанијата оператор на цели, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за прв пат, бидејќи временската разлика ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ние се потпираат на е задоволството на Клиентите е успешен, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарни 2 Добредојдени да се распрашува за трговија на големо цена на Резервни кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме прво Време да контактирате со нас ( cn1517787735axvm ) , ние ќе ви помогнат да се реши,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како што е нашата награда ви Благодариме.

Големина:
1PC W100cmL250cm, 1PC W150cmL250cm, 1PC W200cmL250cm, 1PC W250cmL250cm, 1PC W300cmL250cm, 1PC W350cmL250cm, 1PC W400cmL250cm, 1PC W450cmL250cm, 1PC W500cmL250cm
Обработка:
Grommets врвот, Молив Pleat, Куки врвот
Стил:
Европа
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
HH2325021612511
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
Зелена
Пакет Се Вклучени:
1 парче Cltoh Завеса или 1 парче tulle
Совети 1:
Cltoh Завеса и tulle се продаваат одделно
Совети 2:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Известување:
Tassel/Tieback не се опфатени
Апликацијата прилики:
Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Врата, Прозорец
Типот На Прозорец:
Octagonal прозорец Bay прозорец Oriel прозорец француски прозорецот од Станот на прозорецот
Место на Потекло:
Кина
Крпа Завеса Материјал:
Жанила Полиестер Сомот