40W Не breakpoint чиста одделение јадрото На прстен жица трансформатор двојно 15V двојно 9V DAC посебни декодер трансформатор.
  • Неодамнешно

40W Не breakpoint чиста одделение јадрото На прстен жица трансформатор двојно 15V двојно 9V DAC посебни декодер трансформатор.

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


40 W Не breakpoint чиста одделение јадрото На прстен жица трансформатор двојно 15 V двојно 9 V DAC посебни декодер трансформатор.
40 W double15 v 3 линија двојно 9 v4 линија Без монтажа заградата гол тежи 0.72 кг Без треска, бран е малку, ретки добра трансформатор Декодирање на совршен натпревар! Димензии : дијаметар на 94mm Висина : 36mm

Максимална Моќност По Канал:
40W
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Канали:
1