TM1637 4-Цифрен 0.56 ЦРВЕНИ LED Дисплеј Дигитални Цевка Децимална Црвена боја, 7 Сегменти 0.56 инчен Часовникот Двојно Точки Модул За Arduino
  • Неодамнешно

TM1637 4-Цифрен 0.56 ЦРВЕНИ LED Дисплеј Дигитални Цевка Децимална Црвена боја, 7 Сегменти 0.56 инчен Часовникот Двојно Точки Модул За Arduino

DEN 45.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


TM1637 4-Цифрен LED 0.56" 0.56 инчен 7 Сегменти Екранот Цевка Часовникот Двојно Точки Модул Црвени LED Дисплеј Модул За Arduino Опис: Ова е основна, 4-цифрен 7-сегментен дисплеј модул . Екранот карактеристики на децимални точки по цифра. Модул поврзување со дигитални I/O 2 игли. За Arduino користите библиотеката : TM1637.h Пакет се вклучени : 1*4-Цифрен LED 0.56" 7 Сегменти Екранот Цевка TM1637 Часовникот Двојно точки Модул 0.56 инчен За Arduino

Број На Модел На:
TM1637
Бренд Име:
mrmraket
Компатибилен Марка/Модел:
Никој