1set/6PC Буба Пеперутка Инсекти Везови Applique Закрпи за Шиење Облека Т-маица Декорирани Облека Додатоци TH768-6
  • Неодамнешно

1set/6PC Буба Пеперутка Инсекти Везови Applique Закрпи за Шиење Облека Т-маица Декорирани Облека Додатоци TH768-6

DEN 285.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Производ Детали :
Материјал : полиестер, Големина : шоу на сликата се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Multicolor (Истакна : боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на светлината и компјутерски екран)
Пакет : 1 сет
Испорака :
Повратни информации :
1,ве Молиме да помогне да се потврди приемот на производи откако ќе ги добијат.
2, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас прво отколку што неутрални или лоши повратни информации директно и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволи решение.
3,Со вашата поддршка,ние ќе направиме се подобро и подобро, ве Молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации .

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Големина:
show in the picture
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
TH786-6