TIANXINYUE 20pcs/многу 4.3 cm paillette Ѕвезда печ Везени железо на patch за ткаенина Applique DIY облека Додаток
  • Неодамнешно

TIANXINYUE 20pcs/многу 4.3 cm paillette Ѕвезда печ Везени железо на patch за ткаенина Applique DIY облека Додаток

DEN 213.00
DEN 283.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина : 4.3 cm
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!

боја:
ST4322
Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Големина:
4.3cm
Број На Модел На:
ST4322
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes