Нови IQ Магијата Коцка Загатка Логика Мозокот закачка Загатки Игра играчки за Возрасни, Деца
  • Неодамнешно

Нови IQ Магијата Коцка Загатка Логика Мозокот закачка Загатки Игра играчки за Возрасни, Деца

DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пакување : Кутија
Објектот Големина : за 5.7 * 5.7 * 5.7 CM
Материјал : пластика (ABS)
Содржи : 1 парче магијата коцка мозаик
Погоден за група на контакти : 6 години, & UP, погодна за двете млади и стари

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години,Grownups
Бренд Име:
Topuzzle
Стил:
Геометриски Облик
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Загатка Стил:
магијата коцка мозаик