Бебе Деца Магнетни Риболов Игра + 3D Сложувалка Одбор Дрвени Образовни Играчка JUN12
  • Неодамнешно

Бебе Деца Магнетни Риболов Игра + 3D Сложувалка Одбор Дрвени Образовни Играчка JUN12

DEN 120.00
DEN 138.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100% сосема нов и висок квалитет на Риболов игра а во собата на загатки и риболов во еден од интелектуална играчки Во мали животни се опремени со позитивна магнет, додека риболов прачка позитивни и мали животни плоча негативни допир, можете лесно може да го подигнете ја како голем дар за деца Материја : Дрво Големина : 18*12.5 cm/7.09''*4.92'' Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1pc * Дрво Сложувалка
'

Бренд Име:
OOTDTY
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Животните
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Пол:
Унисекс
Предупредување:
бидете внимателни
Големина:
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.06kg (0.13lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 20cm (3.94in x 3.94in x 7.87in)