LCD Дигитален Риба Резервоарот Аквариум Термометар Подводните Температура на Водата Метар -50C~70C Висока/Ниска Температура Алармот
  • Неодамнешно

LCD Дигитален Риба Резервоарот Аквариум Термометар Подводните Температура на Водата Метар -50C~70C Висока/Ниска Температура Алармот

DEN 100.00
DEN 149.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Спецификации : Температура опсег : -50~ +70°C Точност : ±1°C Операција Средина : 0°C - 50°C Напојување : Копчето Батеријата (DC1.5 V Вклучени ) Димензија : 45mm x 55мм x 28mm (приближно) LCD големина : 27mm*13mm (приближно)
Карактеристики : Целосно immersible Вода доказ Не Сензор Жица бара LCD Дисплеј Лесен за инсталација и читање Безжична со интегриран сонда Мала и компактна големина Едноставна операција
Пакување Листа :
1 x Аквариум термометар

боја:
Сина
Големина:
M
Тип:
Риба
Приклучок Тип:
АУ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучокот,НИ Приклучокот,ЕУ Приклучок
Бренд Име:
YUGE
моќност:
6W
Број На Модел На:
-50 ~ +70
Напон:
N/A
Температурата Опсег:
-50~+70
боја:
Сина
Материјал:
Пластични
Напон:
1.5v
Точноста:
±1°C
LCD големина:
27mm*13mm( приближно)
Работата На Животната Средина:
0°C - 50°C
Функција:
Целосно immersible, вода доказ
ОДГОВАРА ЗА:
аквариум риба резервоарот
Објектот:
LCD Дигитален Риба Резервоарот Аквариум Термометар