3-имајќи Класичен Деца е Играчка Diabolo Сад Со Handsticks String Жонглирање Врти Кинески Yoyo Игра Подарок Отворено Играчка
  • Неодамнешно

3-имајќи Класичен Деца е Играчка Diabolo Сад Со Handsticks String Жонглирање Врти Кинески Yoyo Игра Подарок Отворено Играчка

DEN 1800.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
Материјал : мека гума
Diabolo големина : 11.5 * 15.5 cm
Пакет листа : 1 * Diabolo, 1 * string(2 метри), 1 * пар на handsticks, 1 * mesh торбичка

боја:
Виолетова
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
HOGNSIGN
Должина на кабел:
кинески yoyo
Јазот Ширина:
Diabolo играчка
Број На Модел На:
Diabolo
Трикови:
1A
Дијаметар:
Класичните Играчки
Систем За Наплата:
Силика Гел Прстен
Предупредување:
деца играчки
Карактеристики:
Мини
Обликот:
Крило Во Облик На
Материјал:
Пластични
Diabolo:
Diabolo Со стапови
Diabolo Со Handsticks:
деца играчки
Diabolotoy:
игра играчка
yoyo играчки:
спорт играчка
Класичните Играчки:
кинески yoyo