Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 23mm за Омега врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка
  • Неодамнешно

Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 23mm за Омега врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка

DEN 618.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Омега со Право се Види на Лицето (DE VILLE, Seamaster, Speedmaster, итн.)
1
2
3
Подарок

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 23mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
За Омега
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
скриени затворач
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив