ISUNZUN 2017 Нови 18MM Вистинска Кожа Watchband Мажи/Жени Сребрена/Розово Злато Тока Види Ремени За MIDO M007.207A Baroncelli
  • Неодамнешно

ISUNZUN 2017 Нови 18MM Вистинска Кожа Watchband Мажи/Жени Сребрена/Розово Злато Тока Види Ремени За MIDO M007.207A Baroncelli

DEN 1650.00
DEN 2063.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд : ISUNZUN Стил : Вистинска Кожа Види Ремени е Применливо Види Модел : За MIDO M007 207 A Бои : Бела, Црна, Црвена, Розова,Браун Тока : Сребрена, Црвена Роза Материјал : Calfskin Кожа Тока Тип : Push Копчето Скриени Затворач Функција : Водоотпорен, Deodorant Бесплатен Подарок : watchband reagulator, Пролет бар Како Да се Измери : ве Молиме да се види на видео
1. Намалување На Пот Контакт, Треба Да Се Обрне Внимание На Чистење, Вентилација И Одржување Суво
2.Редовно Одржување, Нега,Се Користи За Нега На Кожа Крем За Да Ги Избрише Површината,2-3 Месеци / Време
3. Избегне Пролонгирана Потопување
4. Избегне Тешко Се Повлече Кога Носат
ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШИОТ ПРВ ПРИОРИТЕТ!
1. Сите предмети се сосема нови и биле донесени на квалитетот на проверка. Сите се пакуваат во добра состојба пред објектот за испраќање.
2. 12 месеци ПРОИЗВОДИТЕЛОТ за неисправни предмети. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
3. Ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен пред објектот се врати.
4. На неисправни објект би можел да се врати во рамките на гарантниот период И со оригиналниот пакет. Откако објект се врати е
се бара, нашите корисници на услуги извршниот ќе ви помогне да се справи со враќање постапка.
5. Купувачот е одговорно за објектот се врати превозот надомест
Ние секогаш работиме напорно за одржување на високи стандарди 5 ѕвезди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Па вашите позитивни повратни информации е многу важно За секој од предметите за кои ќе се сметаат за неутрални и негативни повратни информации,pls контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен за assitance ние ќе го реши вашиот загриженост во вашиот најраните погодност,Добредојде назад до нашата продавница повторно

Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
ЈАС SUNZUN
Број На Модел На:
M007
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm