Fashon Жените Види рака watchband 20mm види бенд 20MM 2018 нови браун тексас ремени 20 watchbands за жените рачен часовник SH010-БРАТЧЕ
  • Неодамнешно

Fashon Жените Види рака watchband 20mm види бенд 20MM 2018 нови браун тексас ремени 20 watchbands за жените рачен часовник SH010-БРАТЧЕ

DEN 216.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.2-10мм грешка. 2.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување. Бидејќи бендот ширина не е исто, па должината на бендот и ќе бидат различни. Ако рака должина е потребно, ве молиме оставете порака. Обично Рака ширина 12mm-24mm, Бендот должина 18cm-22cm. Ние се мери критериуми се : ширина е 20mm, на должина од околу 21.5 cm Материјал : СТП + кожа Големина : l за 20cm Ширина : 20mm факултативна Дебелина : тенок околу 1-3мм Карактеристики : Место трговија на големо, рака силна одлична текстура, добра флексибилност, внимателен изработка Слика вистински шут, без согласност, ве молиме да не ја копирам фотографии, благодарение 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно,ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
SH010-БРАТЧЕ
Бренд Име:
SHUO LIN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Pin-Токи
Бендот Должина:
20cm
Големина:
20cm
Широчината:
20mm
Дебелина:
1-3мм