Висок квалитет на машки кошули cufflinks, нова мода накит бренд писмо јас сум лекар cufflinks, испрати пријатели Божиќ подарок
  • Неодамнешно

Висок квалитет на машки кошули cufflinks, нова мода накит бренд писмо јас сум лекар cufflinks, испрати пријатели Божиќ подарок

DEN 115.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
ZMXK-166
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен