DY Нов висок квалитет Делукс Црвено Бела детелина шема вратоврска клип Моден бизнис костум машка вратоврска клипови бесплатен превозот
  • Неодамнешно

DY Нов висок квалитет Делукс Црвено Бела детелина шема вратоврска клип Моден бизнис костум машка вратоврска клипови бесплатен превозот

DEN 211.00
DEN 248.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
DY-1353
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови