За руската 6FT/6.6 FT/8FT Селски Црна Лизгачки Штала Вратата Хардвер Кабинет Дрво вратата Лизгачки Песна Комплет-Брод во Русија
  • Неодамнешно

За руската 6FT/6.6 FT/8FT Селски Црна Лизгачки Штала Вратата Хардвер Кабинет Дрво вратата Лизгачки Песна Комплет-Брод во Русија

DEN 2880.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска/Хаваи, APO/FPO, НИ Протекторати
Велика БРИТАНИЈА Бесплатен превозот Исклучува : Острови
Норвешка,Швајцарија клиент треба понуда ДДВ/ПИД/EORI Бр. за пратката.Обичај можеби наплаќаат даноците за оваа двете земји
ДОН превозот цена ги исклучува даноци/должности,тие ќе се наплаќа од страна на вашиот сопствен
Хардвер Само,Нема Врата Panel
Материјал : Челик
Боја : Црна
*Патеката е во должина е два пати на врата завртување на ширината.
*Должина од врвот на вратата на врвот на ролери е за 130mm,ќе треба најмалку 150mm за инсталација
*погоден за на врата завртување на Дебелина : 40-45mm
*Две ролки може да носи МАКСИМУМ тежина : 90kgs *Pls бидете сигурни дека вашиот ѕид е доволно силна да се откажам издувам на врата завртување пред да купите објект.
пакет на услуги, вклучувајќи :
5 FT(60 инчи;152cm)/5.5 FT(67 инчи;170cm) еден вратата за полнење :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*60 инчи/67 инчи(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок+завртки : 4pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
6 FT(72 инчен;183cm) еден вратата за полнење :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*72 инчен(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок+завртки : 5pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
6.4 FT(77 инчи) еден вратата за полнење :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*77 инчен(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок+завртки : 5pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
6.6 FT(79 инчи;200cm) еден вратата за полнење :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*79 инчи(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок+завртки : 5pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
8 FT(96 инчен;244cm) еден вратата за полнење : (НИ клиент)
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*96 инчен(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок+завртки : 6pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
8 FT(96 инчен;244cm) еден вратата за полнење : (ЕУ клиент)
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 2 парчиња*48 инчи(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Песна конектор*1pcs
Track&ѕиден приклучок+завртки : 6pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Упатство за инсталација
10 FT(120 инчен;300cm) еден вратата за полнење :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 2 парчиња*60 инчи(pre-drilled 406mm освен дупки на патеката)
Песна конектор*1pcs
Track&ѕиден приклучок+завртки : 8pcs
Анти-скок подлога : 2 парчиња
Кат водич : 2 парчиња
Упатство за инсталација
Хардвер фото :
За по продажба на услуги :
Ако сте примиле стоки со demaged или пропуштени,pls се слика за нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
За Превозот :
Стоките ќе бидат испратени од нашите велика БРИТАНИЈА склад директно.Ако вашата земја не се вклучени во превозот земја,pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите превозот цена.

боја:
6.6 FT песна за полнење, 8FT песна за полнење, Ролери Сет
Рамка Материјал:
полимер
Вратата Материјал:
Цврсто Дрво
Вратата Тип:
полимер
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Полнење Единица:
Сет
Главен Материјал:
Челик
Отворен Стил:
Лизгање
Лизгање Тип Врата:
Поделбата Врати
Позиција:
Внатрешни работи
Бренд Име:
DIYHD
Број На Модел На:
Лизгачки вратата штала Песна за Полнење
Површина По Завршувањето:
Заврши
Тип:
Лизгачки Врати