IR Ноќ Визија Движење Откривање Спогодба Peephole Гледачот Видео Врата Телефон
  • Неодамнешно

IR Ноќ Визија Движење Откривање Спогодба Peephole Гледачот Видео Врата Телефон

DEN 4680.00
DEN 6000.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Главните карактеристики на производот да се резимираат на следниов начин : (1) motion detection (2) абнормални предупредување (3) инфраред ноќно гледање (4) видео спогодба (5) складирање на фотографии / видео (до 32 GB) (6) за да ги потсети посетителите за да видите информации (7) размена на Инстант видео порака

Бренд Име:
нови слетување
Функција:
Видео,Фотографија
Тип На Објект:
Peephole
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
алармот:
No
Екранот:
боја
Itercom:
Yes
моќност:
Сува Батеријата