Ноќно Автомобил Задните Видите Копија Камера Обратно Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
  • Неодамнешно

Ноќно Автомобил Задните Видите Копија Камера Обратно Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град

DEN 624.00
DEN 779.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ноќно Автомобил Задните Видите Копија Камера Обратно Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
Ноќно Автомобил Задните Видите Копија Камера Обратно Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1sets Бариера-бесплатен пренос на сигнал 100 метри, 420 TV линии висока резолуција на слика сензор. Слики чип : Боја CMOS(Со Паркинг Линии) Ефективни пиксели : PAL : 628*586 пиксели/NTSC : 510*496 пиксели. Водоотпорен дизајн за надворешна употреба. Визуелна агол леќа : Дијагонала агол од 120 степени, Хоризонтална агол од 90 степени. HD камера осветлување Ефекти повеќе од јасно во текот на ноќта и денот. 6.8 G shockproof IP68 водоотпорен ниво, квалитетот на производот е повеќе стабилен. Видео внесување : 1.0 Vp-p 1.0 Vp-p 75 ohm. Моќност : DC12 V±6 V Лесно и Практично да се користат Специјални копија обратна rearview паркинг камера за Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
Пакет Содржина :
1 x HD Автомобил Копија Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
1 x 6 M Видео Кабел
1 x 1.5 М Кабел за Напојување
1 x Упатство
Ноќно Автомобил Задните Видите Копија Камера Обратно Паркинг Камера За Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара Hatchback JADE Град
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Бренд Име:
CARKUCO
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Алармот Тип:
Алармни Системи,Опрема,Возила Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
420TVL
сензор на слика:
Боја CMOS(Со Паркинг Линии)
Леќа Агол(Сте.):
120
Ефективни Пиксели:
628 x 586 пиксели/PAL 510 x 496 пиксели/NTSC
ТВ систем:
PAL/NTSC
Видео излез:
РКА connentor 1.0 vp-p 75ohm
Автомобил Производител:
Автомобил Rear View Camera за Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour Одговара
Водоотпорен го оценувате :
IP 68
Оперативен Temperaure:
-20°C~ 70°C, RH95% Max
Тип:
Заден Поглед Паркинг Камера за Хонда Одисеја CRV УВИД Crosstour