Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Мерцедес бенц GLE W166 NTG 5.0 видео интерфејс кутија огледало линк ML youtube waze quad core
  • Неодамнешно

Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Мерцедес бенц GLE W166 NTG 5.0 видео интерфејс кутија огледало линк ML youtube waze quad core

DEN 20520.00
DEN 21600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Автомобил Андроид Систем за Навигација Видео Интерфејс кутија За Мерцедес бенц GLE W166 ML C CLA CLK B A E GLC со NTG 5.0 систем
Факултативна со екран на Допир, Wi-Fi, BT, Огледало Линк, Фрлија екран, огледало линк, HD 1080 P, Google МАПА, Игра Продавница, Гласовна контрола
За Мерцедес-бенц GLE класа W166 2016 година!
Андроид е карактеристики :
1. Андроид 6.0 систем , Quad-core 1.2 GHz чип, најбрзиот работи брзо на пазарот.
2. Компатибилен сите Андроид апликации вклучуваат You Tube, Waze, Google map, i GO, во Реално-време и офлајн навигација итн, бесплатно превземање од Play store.
3. Компатибилен со автомобил потекло rear view & пред приказ, DVR, панорама 360, ТВ кутија, TPMS по желба.
4. Поврзете преку Wi-Fi Bluetooth USB .
5. Може да се префрлат на потекло систем со само еден клик на табла или воланот.
6. Едноставна plug & play инсталација.
7. Мулти јазици не се поддржани, вклучуваат англиски Pусский Français Español Português арапски, персиски Јапонски корејски хебрејски итн
Професионални festures & хардвер
1. Мулти екран се интерактивни е поддржана, LVDS надвор стави.
2. Додатоци како заден поглед, 360 птица око на камерата кутија, DVD, ДИГИТАЛНА-Т ТВ кутија, DVR, огледало линк, видео игра преку USB.
3. Поддршка 2 RGB & LVDS видео сигнал на текст.
4. HD 1080 P видео игра supprted.
5. Гласовна контрола навигација од двете фабрика МИКРОФОН или наше.
6. Екранот дефиниција 480*800.
Резолуција
800 X480
Екранот
LVDS Дигитални
СИСТЕМ :
Андроид оперативен СИСТЕМ 6.0.1
RAM меморија :
2 GB
ROM :
16 GB EMMC
ПРОЦЕСОРОТ МОДЕЛ
T3
WIFI :
Поддршка
BT :
Поддршка
Mirror Link :
Од Андроид smartphonr & i Phone
Микрофон :
Вклучуваат
Игра Продавница :
Поддршка
Youtube :
Поддршка
AV ВО :
DTV и AV1
Видео ИЗЛЕЗ :
V и V1
Инсталација Метод
Plug and Play
Квалитет гаранција политика :
3 месец бесплатно замена и 1 година бесплатен одржување.
Услуги на клиентите ќе контакт со вас од страна на whatsapp, e-mail, skype да се направи сите потребни работи.


Боја Име:
2 GB RAM-Android 6.0
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,Bluetooth,Екран на Допир,DVD Плеер,FM Предавателот,TV,MP3/MP4 Плеери
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
Lsailt
Вид Уред:
андроид навигација кутија
Погоден модел:
За Мерцедес бенц возила NTG 5.0 систем
Главната функција:
gps навигација
друга функција:
екипа екран огледало линк
Хардвер:
Quad-core 1.2 GHz, 2 GB RAM меморија, 16GB ROM
Навигација стан:
Google map iGO waze papago yandex итн
Видео поддршка:
HD 1080P MPG MPEG DAT VOB TS TRP TP M2TS МЦ MP4 MOV RMVB РМ MKV DIVX
Андроид оперативен СИСТЕМ:
6.0
Модел За Поддршка:
Мерцедес бенц C CLA CLK B A E GLC
Подршка на аудио формат:
M4A MP3 WAV AMR AWB AAC FLAC СРЕДИНАТА НА MIDI XMF RTTTL RTX OTA WMA РА MKA M3U