K04V K04-032 турбо полнач 53049880032 53049700032 070145701E 070145701EX 070145701EV за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI 96
  • Неодамнешно

K04V K04-032 турбо полнач 53049880032 53049700032 070145701E 070145701EX 070145701EV за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI 96

DEN 15099.00
DEN 18192.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Турбо Модел : K04 V K04-032 турбополнач Дел Не. : 53049880032 , 53049700032 , 5304 988 0032 , 5304 970 0032 ОЕМ Бр. : 070145701 E , 070145701 EX , 070145701 EV Одговара за : Turbo за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.5 TDI 96 Kw - 130 КС AXD 2003-2005 Моторот : AXD Капацитет : 2460 кзм Моќ : 96 Kw - 130 КС Изградба на : Април.2003 до Dez.2005 година
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
10kg
Frequence Опсег:
53049880032 турбина
Поставување на Возило:
070145701EV turbo
Објектот Должина:
23cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
Април.2003 до Dez.2005 година
Материјал Тип:
K418
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Ширина:
23cm
Специјални Функции:
070145701E турбо полнач
Име На Модел:
K04V
Објектот Висина:
24cm
Модел:
K04V K04-032 турбополнач
Дел Број:
53049880032 , 53049700032 , 5304 988 0032 , 5304 970 0032
ОЕМ број:
070145701E , 070145701EX , 070145701EV
ОДГОВАРА ЗА:
Турбо за Фолксваген T5 Транспортерот 2.5 TDI 96 Kw - 130 КС AXD 2003-20
моторот:
AXD
Капацитет:
2460 кзм
моќност:
96 Kw - 130 КС
Изградба :
Април.2003 до Dez.2005 година
53049880032 turbo:
53049700032 турбина
Гаранција:
1 година