CT16V сосема нов Турбо полнач 17201-30160 17201-30101 17201-30100 турбина за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV 173 КС 1KD-FTV
  • Неодамнешно

CT16V сосема нов Турбо полнач 17201-30160 17201-30101 17201-30100 турбина за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV 173 КС 1KD-FTV

DEN 18287.00
DEN 22032.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дел број : 17201-30160 , 1720130160 , 17201 30160 , 17201-30101 , 1720130101 , 17201 30101 , 17201-30100 , 1720130100 , 17201 30100 , CT16 V турбо полнач Турбо за Тојота Landcruiser D-4 D 1 KD-FTV 173 КС 1 KD-FTV 2982 кзм 2006-
За други модели , ве молиме слободно контактирајте ме !
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
CT16V
Модел Година:
До 2015
Автомобил модел:
Camry
Автомобил Производител:
Тојота
Материјал Тип:
K418
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Специјални Функции:
високи перформанси
Објектот Висина:
24cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
23cm
Frequence Опсег:
CT16V турбо 17201-30160
Модел:
бренд нови CT16V турбополнач
1.Дел Број:
17201-30160 , 1720130160 турбина
2.Дел Број:
17201 30160 , 17201-30101 турбо полнач
3.Дел број:
1720130101 , 17201 30101 заврши turbo
4.Дел број:
17201-30100 , 1720130100
5.Дел број:
17201 30100
Одговара:
Турбо за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV 173HP 1KD-FTV 2982 кзм 2006-
моторот:
1kd-FTV
Капацитет:
2982 кзм
моќност:
173 КС