VB31 17201-0L070 17201-OL071 172010L071 17201OL070 турбополнач wastegate actuator за ТОЈОТА LandCruiser Hilux Vigo Oraz ДУНА
  • Неодамнешно

VB31 17201-0L070 17201-OL071 172010L071 17201OL070 турбополнач wastegate actuator за ТОЈОТА LandCruiser Hilux Vigo Oraz ДУНА

DEN 5976.00
DEN 7200.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Турбо Модел : VB31 НОВ Висок квалитет турбополнач Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator Турбополнач Дел Бр. : 17201-0 L070 17201-OL071 17201-0 L071 17201-OL070 ОЕМ Бр. : 172010 L070 17201 OL071 172010 L071 17201 OL070 Апликација Vehivle : Турбо Електронски actuator За ТОЈОТА Land Cruiser Hilux Vigo Oraz ДУНА 2 KD-FTV 2.5 L D4 D Примена на моторот : 2 KD-FTV 2.5 L D-4 D Дизел мотор
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
20cm
Специјални Функции:
17201-0L070 турбо wastegate actuator
Модел Година:
2017
Материјал Тип:
17201-OL071 actuator
Автомобил Производител:
Тојота
Име На Модел:
VB31
Поставување на Возило:
17201-0L070 турбо електронски actuator
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Ширина:
15m
Автомобил модел:
Е корола
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
17201-0L071 турбо actuator
Модел:
VB31 НОВ Висок квалитет турбополнач електронски actuator
Дел Број:
17201-0L070 17201-OL071 17201-0L071 17201-OL070
ОЕМ број:
172010L070 17201OL071 172010L071 17201OL070
ОДГОВАРА ЗА:
Турбо Електронски actuator За ТОЈОТА LandCruiser Hilux Vigo Oraz ДУНА
Примена на моторот:
2KD-FTV 2.5 L D-4D Дизел мотор турбо
17201-0L070 turbo:
17201-OL071 турбина actuator
17201-OL070 турбополнач actuator:
17201-0L071 actuator
Гаранција:
1 година