Двонасочна Радио Професионални Надворешни БЛАГАЈНИЧКИТЕ Автомобил Говорникот Камион Звучници со 3,5 mm Џек Говорникот
  • Неодамнешно

Двонасочна Радио Професионални Надворешни БЛАГАЈНИЧКИТЕ Автомобил Говорникот Камион Звучници со 3,5 mm Џек Говорникот

DEN 706.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Двонасочна Радио Професионални Надворешни БЛАГАЈНИЧКИТЕ Автомобил Говорникот Камион Звучници со 3,5 mm Џек Говорникот
Вовед :
Ова е професионален БЛАГАЈНИЧКИТЕ Глас Засили Аудио Надворешен Звучник за видови Воки Токи како за полнење за Motorola, За Иконата , За Kenwood, за HYT и Uniden , за Галакси , за Кобра, за Intek др , исто така, може да се користи за радио-mobile , аудио плеер опрема или употреба во автомобил . кои имаат широка употреба опсег и многу мини и таписерии за чување и оперативни .
Спецификации & Technicals :
Отпорност : 8ohm
Излезна моќност : 3 W
Говорник : 5.08 mm
80 x 57 x 45 mm
Боја : Црна
Кабел : црна со 2 M должина
Приклучок : 3.5 mm МОНО џек
Тип : заградата и две групи завртки за поставување
Фјучерси :
1. Неутрален говорникот без ЛОГО
2. Помали за да зачувате простор и concenient за употреба
3. Долг кабел и добар амбиент заградата ќе биде лесно да се користи во автомобил и vechile
4. Се користат високо квалитетни динамичен говорникот
5. со CE, сертификација и Rosh материјал кој се користи
6. ODM/OEM проектот поздрави
7. нашата фабрика со ISO9001 : 2008 сертификација
8. Сите производи се строго се тестираат од материјал купување за производство на пакување и испорака.
Пакети :
1 БЛАГАЈНИЧКИТЕ Говорник, како Фото Покажа со 3,5 mm приклучок со netrual кутија

Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
YIDATON
Разговор Опсег:
зависи од радио
Број На Модел На:
EK S3 микрофон
Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
128 x 66 x 57 mm
Is_Display:
No
Говорникот Структура:
Кат-Стои
излезна моќност:
5-7W