MTP850 Кожна футрола со спојувалка за каиш & Рака за полнење за Motorola Tetra MTH600 МТН800И mth650 тип MTH850 MTP850 2-начин на Радио воки токи
  • Неодамнешно

MTP850 Кожна футрола со спојувалка за каиш & Рака за полнење за Motorola Tetra MTH600 МТН800И mth650 тип MTH850 MTP850 2-начин на Радио воки токи

DEN 576.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


MTP850 Кожна футрола со спојувалка за каиш & Рака за полнење за Motorola Tetra MTH600 МТН800И mth650 тип MTH850 MTP850 2-начин на Радио воки токи
Компатибилен со Motorola Tetra MTH600 МТН800И mth650 тип MTH850 MTP850 2-начин на Радио воки токи
Пакет Содржина :
1×Кожа Случај
1×Рака
Слики :
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе. За било какви се комбинираат купувањето, ве молам контактирајте ме за котација.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации за satificate купување!!!
Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем на сите. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за радио тело, и половина година за батерија, полнач. Купувачот сноси превозот цена за гаранција поправка/замена сноси купувачот.
Со антена, спојувалка за каиш се нудат без било каква гаранција.
Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде предаден од Шенжен,кина. По приемот на вашата исплата, точка(а) ќе биде предаден во рок од 24 работни часа. Следење на број, ќе бидат испратени на вашата e-mail по испорачување.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL .
DHL / EMS за екстра пари .
Времето за испорака е прибл. 7 - 14 дена до најмногу НИ/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации.
Земјата Прибл. Време на испорака сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена Канада 7-21 работни дена Бразил / Јужна Америка може да потрае до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.
Регионот
Проценето време на испорака (во работни денови)
U. S. A.
3-5 дена
Другите 3-10 дена
Превозот цената е вклучена во објектот цена, и се исти низ целиот свет.Ние брод во светот со Кина Пост
За нарачки над 16 US$ следење на број може да се обезбеди.
Ве молиме да се свесни дека ние брод предмети на вашата адреса која сте ја напушти во aliexpress.
Ако сакате друга превозот адреса или имате специјално барање, ве молиме оставете ја вашата порака од нашите нашата alistore.
Ако сакате курир/изразат превозот со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте не за цена.
Увозните даноци може да биде обвинет од страна на некои земји " Обичаи, како што се увоз
должност, данок на додадена вредност, царинење такси итн. Ние немаме контрола
околу тоа што на даночните власти ќе ги полните и купувачи се
одговорен за плаќање на даноци. Ако имате било какви прашања во врска
увоз доход, ве молиме обратете се на даночните власти за повеќе детали пред
наддавање.
Размена, Наплата и Враќање Упатства
Ние нудиме 7-ден на размена и наплата политика за неисправни предмети и незадоволителен купување.

Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
140x58x55mm
Разговор Опсег:
N/A
Бренд Име:
HIROYASU
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
CC-M08
Складирање Канал:
N/A
Is_Display:
No
Максимален Домет:
Фреквентен Опсег:
N/A
Материјал:
кожа
боја:
Црна
Тежина:
160g