Водоотпорен Рачни Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио XPR6550/6500 XIRP8268 DP3400 Црна Нови
  • Неодамнешно

Водоотпорен Рачни Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио XPR6550/6500 XIRP8268 DP3400 Црна Нови

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен Рачни Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио XPR6550/6500 XIRP8268 DP3400 Црна Нови Опис : 1. Сите на нашите предмети се Сосема Нови 2. Таа, исто така доаѓа со 3.5 мм моно џек за слушалки, кога тоа е потребно, сечење од говорникот. 3. Боја : Црна 4. Тежина : 181g Компатибилен со : Motorola радио XPR 6550, XPR 6500, XIR P8260, XIR P8268, ДП 3400 Жешки точки : Водоотпорен Информации : Ако вашите радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за вас Џеб вклучуваат : 1× Водоотпорен Рачни Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио XPR6550

Максимален Домет:
3km-5км
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Тип:
Додатоци
Is_Display:
Yes
Број На Модел На:
Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио XPR6550/6500 XIRP8268 DP3400
Складирање Канал:
зависи од радио
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни
Разговор Опсег:
зависи од радио