Нови KSC-35 Li-ion Брза Апарат за полнење за KENWOOD KNB-45L KNB-45 За TK-U100 Li-ion Батерија полнач 110V/220V
  • Неодамнешно

Нови KSC-35 Li-ion Брза Апарат за полнење за KENWOOD KNB-45L KNB-45 За TK-U100 Li-ion Батерија полнач 110V/220V

DEN 775.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нови KSC-35 Li-ion Брза Апарат за полнење за KENWOOD KNB-45 L KNB-45 Li-ion Батерија 110 V/220 V Предмети Опис Спецификација : Brand new & висок квалитет на Текст : 110 V/220 V 50/60 Hz Приклучок : 110 V НИ Приклучокот, 220 V ЕУ/велика БРИТАНИЈА Plug {answer : ___________________________ Note : ние ќе испрати Полначот како вашиот превозот адреса(paypal адресата),ако имаат посебни барање можете да оставите порака, кога сте платиле.] Излез : 8.65 V Боја : Црна Тежина : 303g Компатибилен Радио Батеријата Модел : За KENWOOD KNB-45 L Li-ion Батерија Пакетот Вклучува : 1 X KSC-35 Брз Полнач

Тип:
делови
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
KSC-35 Полнач
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Is_Display:
Yes
Складирање Канал:
зависи од радио
Разговор Опсег:
зависи од радио
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни