Бесплатен превозот/DC генератор микро хидро генератор 10W проток на Вода генератор/2 компјутери
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот/DC генератор микро хидро генератор 10W проток на Вода генератор/2 компјутери

DEN 1209.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис на производот 1pcs 12 V DC хидраулични генератор микро хидро генератор 10 W 12 V DC стабилизиран напон излез, полнење напојување, 12 V радио, да LED светилка за напојување. echnical услови : (1) максималниот напон output12 V (1.2 Mpa) (2) максимална излезна струја е поголема или еднаква на 220m A (12 V) (3) линија помеѓу 10.5 + 0.5 ohm отпорник (4) изолација отпор 10 M омега (DC100 megohmmeter) (5) максималниот напон од 0.6 Mpa вода излез е затворена (6) максималниот напон од 1,2 Mpa вода штекер отворање (7) почнувајќи притисок од 0,05 Mpa механички карактеристики и водење на животната средина : (1) изглед : генератор површината се чисти, нема рѓа, нема значајна гребнатини, цврста структура. (2) axial царинење на 0.2 - 1.0 mm (3) механички шум е помало или еднакво на 55d B (4) генератор еден волумен : 90g (5) на живот на генератор : поголема или еднаква на 3000h (6) излез карактеристики : без напонски регулатор коло излезниот напон е пропорционален на притисок

Тип:
Вода Омекнувач Делови