За Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година автомобил вратата детектор стап ABS мат Внатре Аудио Зборуваат Звук Прстен круг светилка трим 4pcs
  • Неодамнешно

За Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година автомобил вратата детектор стап ABS мат Внатре Аудио Зборуваат Звук Прстен круг светилка трим 4pcs

DEN 1125.00
DEN 1263.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја Име:
мат, црна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2013-2016
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
RYDGR6453
Материјал Тип:
ABS Мат/црна
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
1cm