ЗА PEUGEOT 5008 2017 Црна Внатрешни работи Складирање Кутија 1pcs додатоци
  • Неодамнешно

ЗА PEUGEOT 5008 2017 Црна Внатрешни работи Складирање Кутија 1pcs додатоци

DEN 746.00
DEN 888.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Објектот Fitment :
ЗА 2017
за PEUGEOT 5008
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен Од Високо Квалитетни пластични Боја : Како што е Прикажано во реклами Iclude : 1 buc Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна инсталација ако ви треба помош во врска со овој производ, pls контактирајте со нас,THX.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Година:
2017
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
002
Објектот Висина:
1inch