Одговара За Land Rover Discovery Спорт 2015-2017 Автомобил Централна Табла Таблата Рамка во Дресот на Трим Стил Налепница ABS Карбонски Влакна Црна
  • Неодамнешно

Одговара За Land Rover Discovery Спорт 2015-2017 Автомобил Централна Табла Таблата Рамка во Дресот на Трим Стил Налепница ABS Карбонски Влакна Црна

DEN 1434.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


*100% Сосема нов и Добар квалитет *Материјал : Високо Квалитетен ABS *Боја : Карбонски Влакна Црна *Строга Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана *Лесно installtion,без алатки. *Пакет inlcude : 1 Pc Автомобил Централна Табла Таблата Трим Стил Налепница Објект Fitment : Одговара за Land Rover Discovery Спорт 2015-2017 Чекор : 1. Бидете сигурни да се чисти и суви се инсталира локација. 2.Спореди со инсталација локација, пронајдете најдобрата локација за да се инсталира. 3.Фиксна позиција, стап од една страна. притиснете frimly неколку минути. 4.Ви препорачуваме да одат на професионални автомобилската убавина продавница инсталирате.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
YAQUICKA
Материјал Тип:
ABS Карбонски Влакна Црна
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE