За Toyota, Тундра Екипажот Max 08-15 Sequoia ABS полски Хром Страна Rearview Огледало Покрие Трим Налепници 2 парчиња/set
  • Неодамнешно

За Toyota, Тундра Екипажот Max 08-15 Sequoia ABS полски Хром Страна Rearview Огледало Покрие Трим Налепници 2 парчиња/set

DEN 1572.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За Toyota, Тундра Екипажот Max 08-15 Sequoia ABS полски Хром Страна Rearview Огледало Покривање на Вратите Налепница 2 парчиња/set
Опис : Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : полски Лесно installtion,назад со двојно двострано лепило Fitment : 2007-2016 Тојота Тундра Екипажот Max, 2008-2015 Тојота Sequoia

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : //global.cainiao.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2008-2015
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
XYL431
Објектот Тежина:
400g
Бренд Име:
owntycar
Материјал Тип:
ABS
боја:
Сјајна Полски
Инсталација:
Назад со 3m лепило лепак