2 парчиња Црвена / Сино / Сребрена / Црна ABS Задна Врата столб Трим Покрие Рамка Налепница за Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил Додатоци
  • Неодамнешно

2 парчиња Црвена / Сино / Сребрена / Црна ABS Задна Врата столб Трим Покрие Рамка Налепница за Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил Додатоци

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара за Jeep Compass 2017+ (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS . Боја : боја е иста како во сликите. Вклучува : 2 парчиња/многу. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесен за инсталација и Нема измена е потребно. Пакет се вклучени : 2 парчиња Црвена / Сино / Сребрена / Црна ABS Задна Врата столб Трим Покрие Рамка Налепница за Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил Додатоци Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме! Превозот Вашите купите предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање.
Suppor
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови).

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
Jeep Compass 2017+
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch