Sorbern Јасно Транспарентен Пвц Секси Влечки Жени Јасно Потпетици Платформа Чевли Слајдови Жените Се Отвори Пети Сопствени Бои И Маски Високи Потпетици
  • Неодамнешно

Sorbern Јасно Транспарентен Пвц Секси Влечки Жени Јасно Потпетици Платформа Чевли Слајдови Жените Се Отвори Пети Сопствени Бои И Маски Високи Потпетици

DEN 3379.00
DEN 4224.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
Чевли се Кинески големина,не во ЕУ или САД големина,ве молиме имајте во предвид.
Обичај Услуга :
Обичај горниот материјал и бои на располагање.Потпетици, исто така, може да биде многу бои.
Пета Висина 15см, платформа 5cm
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Скок Потпетици
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Применливи место:
надвор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
5-7cm
Број На Модел На:
К-031
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
SORBERN
Чевли Тип:
Слајдовите
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Обичај Горниот Боја:
на располагање
Кинески големина:
Yes
прилагодено боја:
на располагање
чевли жена сандали:
Yes
сандали на високи потпетици:
Yes