GKTINOO Мода Флип Апостолки Дебели Потпетици рачно изработени Цветни Слајдови Вистинска Кожа Влечки За Жените, Сандали, Влечки Летни Чевли
  • Неодамнешно

GKTINOO Мода Флип Апостолки Дебели Потпетици рачно изработени Цветни Слајдови Вистинска Кожа Влечки За Жените, Сандали, Влечки Летни Чевли

DEN 1582.00
DEN 2260.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Број На Модел На:
7579
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Применливи место:
надвор
Шаблон Тип:
Флорални
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
GKTINOO
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Чуден Стил
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Потпетици Висина:
6cm