ANGELCZ Романтична Австриската Бел И Црвен Кристал Рака-пломба Сребрена Боја Женски Влакно Хривнија Накит Со Проширена Затворач AB006
  • Неодамнешно

ANGELCZ Романтична Австриската Бел И Црвен Кристал Рака-пломба Сребрена Боја Женски Влакно Хривнија Накит Со Проширена Затворач AB006

DEN 358.00
DEN 595.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ANGELCZ Романтична Австриската Бел И Црвен Кристал Рака-пломба Сребрена Боја Женски Влакно Хривнија Накит Со Проширена Затворач AB006

Тип : Австриската Кристал Накит
Материјал : Сребрена Боја
Главниот Камен Материјал : Австриската Кристално
Главниот Камен Боја : Шампањ , Јасни , Црна , Црвена , Маслинесто Зелена , Зелена
Облечен Повод : Свадба / Вечер Партија / Ангажирање / Подарок / Дневно

Подарок За : Девојка / Жена / Мајка / Невестата / Деверуша / Ќерка
Големина : 20.2 CM(Со Проширена Затворач)

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Бар Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
AB006
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Моден
Компатибилност:
Femme
Метална боја:
сребрена боја
Главниот камен материјал:
австрискиот кристално
Повод:
Свадба , Забава , Ангажирање , Подароци , Дневна
квалитет:
Прекрасни , Прекрасни , Прекрасни
Тип На Објект:
Австрискиот Кристал Накит , Црвениот Кристал Хривнија
дизајн за:
Сребрена Боја Нараквица , Кристално Женски Пол
Главниот Камен Боја:
Шампањ , Јасни , Црна , Црвена , Маслинесто Зелена , Зелена
Подарок за:
Свадба , Божик , Нова Година , Годишнина
хривнија големина:
И 17,5 см + 2.7 cm
Еколошки Стандарди :
Доведе Никел Кадмиум слободни