Краток Дизајн Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat се Шири Крзно Јака Жените Вистинско Крзно Gilet Outerwear colete пеле де коелхо
  • Неодамнешно

Краток Дизајн Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat се Шири Крзно Јака Жените Вистинско Крзно Gilet Outerwear colete пеле де коелхо

DEN 4799.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2017 Нов Стил Краток Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat Се Шири Крзно Јака Жените Вистинско Крзно Gilet Outerwear Пад На Превозот
Објектот Стил : Сплетам Зајакот Крзнени Елеци
Бои : Црна, Природата Трева сива, Природата Трева жолта
Големини : S,M,L,XL,XXL
МАТЕРИЈАЛ ВОВЕД
НИЕ МОЖЕ ДА 100% ГАРАНЦИЈА ЗА СИТЕ НА НАШИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВИСТИНСКО КРЗНО, ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА ЗА ДИЗАЈН И ПРОДАЖБА

Големина:
88CM bust size, 92CM bust size, 96CM bust size, 100CM bust size, 104CM bust size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
AO1426 coletes де пеле де коелхо
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Зајакот Крзно,Вистинска Кожа,Крзно
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
ETHEL АНДЕРСОН
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Дебелина:
Тенка
Маскирани:
No
објектот стил:
моден тенок крзно вест
Кратко крзно вест Пол :
жените крзно gilets
Јака Тип:
Се шири јака,отворен пред
вест крзно Тип :
Тенок Плетени Зајакот крзно вест
colete де пеле:
зимски крзнено палто жени
veste fourrure femme материјал:
Крзно,Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
chalecos де pelo mujer големини:
Повик Женска Затвори-ткаени Зајакот Крзнени Елеци
Outerwear Тип:
Евтини Крзно&Крзно вест
Кратко крзно вест Бои:
Бела, Црна, Сива, Трева жолта вистински raccoon крзно вест
veste fourrure femme:
colete пеле коелхо