2018 Европски и Американски Ѕвезди Љубов Повеќето Екстравагантни Метал Крилја и Супер Висока Пета Сандали Жени Секси Шупливи Надвор Сандали
  • Неодамнешно

2018 Европски и Американски Ѕвезди Љубов Повеќето Екстравагантни Метал Крилја и Супер Висока Пета Сандали Жени Секси Шупливи Надвор Сандали

DEN 1459.00
DEN 1823.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Рим
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пигмент:
Црна, златна, голи
Пета Висина:
11cm
Пета Форма:
Парична казна пета
Големина:
35,36,37,38,39,40
Задната страна стил:
Торба пета
Епидемија елементи:
Метал Крило
Страна стил:
Страна простор
Пети Форма:
Голи пети
Начин на носење на:
Hasp
Стил:
европа и америка