Бесплатен превозот женски лето кристал цвет голема големина свадба сандала пумпи, жените секси дијамант цвет партија сандала пумпи 33-44
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот женски лето кристал цвет голема големина свадба сандала пумпи, жените секси дијамант цвет партија сандала пумпи 33-44

DEN 3182.00
DEN 6240.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пета висина : 7.5 cm
Чевли материјал : Овча+Микрофибер кожа
Обвивка : Микрофибер кожа
Нога insole : Овча
Внимание :

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Бренд Име:
G-ВРАБЕЦ
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
ГШ-L020 33-44
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
Овча
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Кристално