Вибратор Водоотпорен Женски Мини Вибратор Куршум Vibrating Г-точката Massager Секс Играчка #E015C#
  • Неодамнешно

Вибратор Водоотпорен Женски Мини Вибратор Куршум Vibrating Г-точката Massager Секс Играчка E015C

DEN 58.00
DEN 68.16

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеална прв пат Г-точката вибратор за почетници, оваа мини вибратор има една брзина на моќни вибрации кои канали на upwardly-curving совет за интензивна внатрешна масажа. На тенки совет е исто така се идеални за клиторичен стимулација Мал во големина со совршено криви совет дека nestles против вашата Г-точка, овој моќен вибратор е идеален за прв пат обид во оргазмични светот на G-точката се свртат Грб неговата должина со многу вода-базирани секс смазка и пресврт основа за отпочнување на интензивна вибрации. Експериментирате со различни агли и притисок нивоа да се најде на она што се работи најдобро за вас Врвот совет : за уникатен дизајн е исто така одлична за посочи стимулација на клиторисот, што го прави супер-повеќенаменски играчка за вашиот кревет фиока и возбудлива прилог на предиграта Карактеристики : Моќен мини Г-точката вибратор Одлично за почетници благодарение на неговата мини пропорции Криви совет за насочени стимулација на вашата Г-точка Силна еден брзина на вибрации - едноставно пресврт на база да се ослободи Мазна совет го прави погоден за клиторичен стимулација, како и Користи 1 АА батерија (не се вклучуваат) Топло прашува : за Да се чисти по забава е направено, само избрише надолу на вибратор површината со сапун и вода или играчка почиста, и сува пред чување. За да се задржи оваа секс играчка работи одлично, бидете сигурни да се стегне капа пред да се користи во вода, и отстранете ги батериите во меѓу користи за да се зачува моќта Спецификација : Предмет Тип : Vibrators Материјал : Медицински ABS Батерија : 1 х АА батерија (Не се Вклучени) Функција : Водоотпорен и нечујно vibrating Димензии : 12cm x 3cm/4.68" x 1.17"(приближно) Боја : Виолетова/Жолта/Сина/Топла розова Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Мини Куршум Вибратор(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
OOTDTY
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
3T03097
Материјал:
ABS
Големина:
12cmx3cm/4.68x 1.17(approx)